Zabawa andrzejkowa klas IIa i IIIc

LIS

26 listopada w klasie 2 A i 3 C odbyła się coroczna zabawa andrzejkowa. Był to magiczny dzień pełen wrażeń. Dzieci samodzielnie przygotowały dekorację i ustroiły salę. Następnie zapoznały się z andrzejkowymi tradycjami i zwyczajami. Najwięcej emocji sprawiały wróżby, które oczywiście wszyscy traktowali z „przymrużeniem oka”. Nie zabrakło ustawiania butów i rzucania monetą przez lewe ramię. Wszyscy poznali imię swojej przyszłej sympatii, wbijając szpilkę w papierowe serca z imionami. Oczywiście każdy poznał swój przyszły zawód. Nie zabrakło również tańców i zabaw w rytmie ulubionej muzyki. Na koniec wszyscy zajadali się przepyszną pizzą i babeczkami.
Było wiele śmiechu i emocji, a dzieci nie mogą się już doczekać kolejnych Andrzejek.
Serdecznie dziękujemy rodzicom za pomoc przy organizacji zabawy.

Kliknij tutaj, aby obejrzeć krótki filmik

Opublikował/a: admin2 SP3
Kategoria: Kronika
Dodano: Wtorek 30 listopada 2021 20:24:13